Panasonic İnsan Maskeleme Teknolojisi

Federal Veri Koruma Kanunu

Bu kanunun amacı, şahısların kişisel verileri kullanılarak zarar görme ihtimaline karşı gizliliklerinin korunmasını sağlamaktır. "Kişisel veriler" ile kimliği belirli veya belirsiz bir şahsın (veri nesnesi) kişisel veya maddi varoluşuna dair her türlü bilgi kast edilmektedir.

Panasonic olarak bu yasaya yeni insan maskeleme teknolojisi ile uyacağımızı taahhüt ediyoruz.

 

 

Güvenlik sistemi taktırma konusunda düşünülürken, genellikle sistemle teması bulunanların mahremiyetinin neredeyse hiç kalmayacağı varsayılır. Panasonic'in İnsan maskeleme teknolojisi, güvenlik sisteminizin çalışan ve müşteri kimliğini korumak konusunda yasalara uygun ve güvenli kalmasını sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bu gizlilik koruması, gizliliğe yönelik olarak güvenlik sistemi içerisinde esnek, etik ve etkili bir çözüm sağlamasının yanı sıra, ayrıca, meydana gelmiş bir olaya dair görüntüleri gözden geçirirken de devreden çıkarılabilme özelliğine sahiptir. 

Nasıl Çalışıyor?

Panasonic'in insan maskeleme teknolojisi, hareket nesneleri ve aynı zamanda gizli kalmasını düşündüğünüz sabit alanları gizleyebilen bir MOR (Hareketli Nesne Kaybetme) işlevini kullanır. Uyarlanabilir ve kolay bir sistem kullanımı için söz konusu MOR işlevini silmek ve dilediğiniz şekilde maskelenen alanları değiştirebilmeniz de mümkündür. İnsan maskeleme özelliği, ayrıca, yönetici rolünün maskelenmemiş görüntüleri görebileceği, normal kullanıcılar ve yönetici gibi değişik kullanıcı rollerinin oluşturulmasına da imkan verir. 

Bu teknoloji perakende, lojistik, bankacılık ve daha birçok çeşitli alanda kullanıma uygundur. Esnek ve uyumlu bir çalışma yürütebilmenizi sağlamak için bu teknoloji hem yeni hem de halihazırda var olan güvenlik sistemlerinize kurulabilmektedir. 

Sistem Örneği

 


 
×