Panasonic i-PRO Extreme Platformu

i-PRO Extreme Platformu

En Zor Koşullar Altında Yüksek Performans

Olayları daha hızlı, daha kolay ve daha yüksek doğrulukla belirlemek için Panasonic'in benzersiz video sistemleri ile analitik CCTV teknolojilerinin mükemmel birleşimi.

Baştan uca Panasonic teknolojisinin kullanıldığı çözümler, beklentisi çok yüksek müşterilere, iş akışını basitleştirmeye yönelik odak noktasıyla esnek ve ölçeklenebilir ürün çözümleri sağlar.

Üstün Görüş Netliği

Gerçek zamanlı "Otomatik Görüntü Optimizasyonu" (AIO) yılın 365 günü, kesintisiz 24 saat net bulgu sağlar.

i-PRO Extreme platformumuz en zor koşullar altında net bulgu elde etmeye yönelik inanılmaz yüksek derecede görüş netliği sağlamaktadır. IA (Akıllı otomatik teknoloji) sayesinde kameralar uygulama ortamına otomatik olarak uyum sağlarlar ve otomatik görüntü sabitlemenin yanı sıra Tam Otomatik Kapanma (Full Auto Shutter) ve İris kontrolü, Arka ışık telafisi (144dB aralığı) gibi teknikleri kullanarak çeşitli ortamlarda en iyi ayarlanmış görüntü için parametreleri optimize eder.

iA (akıllı otomatik teknoloji)

iA çeşitli ortamlarda en iyi şekilde ayarlanmış ideal görüntü kalitesi için kamera parametrelerini otomatik olarak optimize eder. Tam Otomatik Kapanma ve İris Kontrolü, Arka ışık telafisi (144dB aralığı) ve otomatik görüntü sabitleme gibi teknikleri kullanarak iA en iyi uyum sağlayan görüntü kalitesini sağlamak amacıyla kamera ayarlarını en iyi hale getirmek için ortam içindeki karakteristik özellikleri ve hareketi algılayabilir.


iA ihtiyaç duyduğunuz net görüntüyü vermek için uygulama ortamınıza hızlı ve esnek otomatik uyum sağlar.

Platformumuz en uygun görüntü kalitesini sağlamak için kamera ayarlarını optimize ederek karakteristik özellikleri ve hareketi algılayabilir. Yüz Algılama ve Yüz SD kameraları ortamdaki yüzleri otomatik olarak algılayabilir ve aynı kişinin en iyi üç görüntüsünü seçebilir. Siz de bu sayede onları kırpabilir ve arka plandaki sisteme gönderebilirsiniz. Yeni algoritmayla, geliştirilmiş 144db dinamik aralık bir kişinin yüzündeki parlaklığı ve netliği optimize eder.

Görüntü Sabitleme: ‘Kameranın sallanması’ nedeniyle oluşan bulanık görüntüleri önlemeye yardımcı olur.

Akıllı Duyarlılık: Kamera bir nesnenin parlaklığına ve hareketine göre uygun kazanç ve kapanma hızını ayarlar.

Yüz Algılama: Kamera yaklaşık 8 yüz algılayabilir ve pozlamayı, algıladığı yüzlere göre ayarlayabilir. Bir kişi hareket etse bile, kamera o kişinin yüzünü izler ve ayarları yeniden yapar.

Akıllı Ortam Algılama: Kamerayı en iyi görüntü kalitesini sağlayacak şekilde ayarlamak için ortam içindeki karakteristik özellikleri ve hareketi otomatik olarak algılar (örneğin hareket eden kişileri, arabaları, arka ışık durumlarını, farları). Bunun yanı sıra, yüzün ve araç plaka rakamlarının net bir görüntüsünü elde etmek amacıyla otomatik olarak ortamları algılar ve parametre ayarlarını en iyi hale getirir.

Gelişmiş Yüz Süper Dinamiği: Yeni 144dB SÜPER DİNAMİK özelliği ile kameramızın içindeki yüksek performanslı yüz algılama teknolojisi sayesinde, aydınlatma koşullarını optimize ederek, daha iyi algılama için yüz ayrıntılarını koruyabiliriz.

Bu özelliğin avantajlarından faydalanın! Arka ışığın kuvvetli olduğu kapı girişlerinde ve araç uygulamalarında yüz bulgunuzun netliğini koruyun.

 

 

  • Renk Gece Görüşü (Firefly): Yeni gece görüşü (firefly) teknolojisi, çok düşük aydınlatma

koşullarında GERÇEK renk ayrıntısı sağlamak için 1/3 inç sensör kameranızı olağanüstü düşük ışık performanslı kameraya dönüştürüyor. Teknolojimiz aynı görüntüyü 1/2 inç sensör kamerası gibi düşük ışık koşullarında sunmayı olanaklı kılıyor, böylece maliyette önemli bir tasarruf sağlıyor.


İzlemeyi renkli olarak yapabilmeniz için en uç noktalarda çözümler sunuyoruz.

Yüksek Sıkıştırma

H.265 sıkıştırma akıllı kodlama*

Güvenlik sisteminiz, akıllı kodlama teknolojimiz ile donatılmış, gelişmiş H.265 sıkıştırma özelliği sayesinde bir üst düzeye çıkıyor ve böylece ortamdaki hareketli nesneler için %75'e kadar azalan bant genişliğiyle maliyet açısından daha da avantaj sağlıyor.

*H.264 ile karşılaştırıldığında bant genişliğinde %75 azalma

 

Akıllı Yüz sıkıştırma*

Aynı anda 8 yüzü algılayabilen kameralarımız artık kamera sıkıştırma teknikleri ile birbirine bağlanabilir. Bu özellik görüşün net ve pürüzsüz olmasını sağlamak için ortamdaki gerçek hareket ve etkinliğe göre ROI (ilgi bölgesi) ayarını daha yüksek görüntü kalitesinde tutar.

"Kendi kendine öğrenme algoritması" (SLA) ile kameramız, deneyimleri sayesinde hareketlerin nerede görüleceğini tahmin edebilir ve biz de görüntü kalitesini gerçek zamanlı olarak yönetme sorumluluğumuzu sürdürebiliriz. Aynı zamanda en önemli bulguların netliğini sağlamak için yüzleri algılayabilir ve yüz alanını en üst görüntü kalitesinde tutabiliriz.

*Sıkıştırma ile gelişmiş ROI teknolojisi

 

 

Yüksek Veri Güvenliği

Korsan saldırılar, veri ihlalleri ve tampering (onaysız değişiklik) gibi çeşitli siber güvenlik tehditleri nedeniyle video izleme çözümlerinde verilerin güvenli yönetiminin giderek daha önemli hale geldiğini görüyoruz. Malware olarak adlandırılan tehlikeli yazılım programları kamu ağlarına ve özel ağlara çok ciddi zarar veriyor. 2015 yılında 375 milyondan fazla bu tür olay yaşanmıştır. Veri hırsızlığından, özel e-posta sızıntılarına ve daha birçok konuda, korsanlar farklı iletişim ağlarının sunucularına erişiyorlar.

Bu yüzden çok yüksek güvenlikli, sertifika temellerinin benimsendiği, tam H.265 şifrelenmiş video sistemi kullanıyoruz. Üçüncü taraf ortağımız ile olan ilişkimiz sayesinde, gömülü izleme ürünlerimize yönelik olarak yüksek güvenlikli ve sağlam bir koruma katmanı oluşturmak için çok güvenilir sertifikaları ve teknolojiyi kendi yerleşik ve gömülü kriptografi teknolojimiz ile bir araya getiriyoruz.

Güvenli İletişim, kameralar ve diğer gömülü cihazlar için PC-seviyesinde bir güvenliktir. Üç bilgi koruma bloğu sağlar: veri şifreleme; iletişim şifreleme ve doğrulama ve anahtar. Bunların tamamı video bulgusunun sağlamlığını ve video yayınlarının genel güvenliğini sağlamak içindir. Güvenli İletişim, özellikle yanıltma sinyaline (yanlış veriler), video tahrifatına veya değiştirmeye (görüntüleri değiştirme) ve korunan izleme iletişimlerini gizlice gözetlemeye (şifreleri çalma) karşı korur.

FBI ve Kamu Güvenliği kullanımı için gereğince, Federal Bilişim İşleme Standardı (FIPS) 140-2 Seviye 1'e göre, Güvenli İletişimin yerleşik tasarımı sağlam ancak bir o kadar da basit bir çalışma sağlamanın yanı sıra bakım maliyetlerini de azaltmalıdır. 

Yüksek Verimlilik

Kurulumu Kolay: Kameraların, kayıt cihazının ve yazılımın toplu kurulumundan sonra, sihirbaz ayarlarımız kolay ve kısa bir kurulum belirler

Kullanımı Kolay: Kullanıcılarımızı dinleyerek GUI'mızı (Grafiksel Kullanıcı Arabirimi) geliştirdik. Yeni özellikler sayesinde, veri araması ve dışa aktarımı kapsamında daha sezgisel ve daha verimli bir çalışmayı mümkün kılmış olduk.

Kolay Entegre Edilebilir: Tüm donanım ve yazılım çözümlerimizi birleştirerek, temel teknolojilerimizi bir araya getiren tek bir entegre sisteminiz olacaktır. Bununla beraber çeşitli Plug-in özellikleri sayesinde yeterli sistem genişlemesi için alan kalmasını sağlayacaktır

 


 
×